Technikus - Budapest

munkakör

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés: azonnal

Feladatok

  • Ügyfél kérések első szintű kezelése
  • Monitoring riasztások első körös kezelése
  • Rendszerdokumentációk készítése
  • Helyszíni munkák elvégzése (pl. eszköz, disk csere, kisebb kábelezés, címkézés, stb.)
  • Alap szintű konfiguráció módosítások végrehajtása, dokumentálása
  • Napi riportok ellenőrzése
  • Hibás mentések okainak első szintű kivizsgálása
  • Hardware meghibásodás esetén garanciális ügyintézés a gyártókkal
  • Ügyeleti/készenléti rendszerben való részvétel
  • Eszközök, dokumentumok szállítása a központ és a partnerek között

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat legalább 1 év
  • Szakirányú műszaki végzettség (vagy folyamatban)
  • Alapfokú informatikai ismeret, MS Office ismeret
  • Hálózat alapismeret (előny a magasabb szintű ismeret)
  • Linux alapismeret
  • Mobilitás, B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Tanulni akaró, motivált, precíz, a munkájára igényes, jól kommunikáló csapatjátékos
  • Nyelvtudás: szakmai angol olvasás. Előny: középfokú nyelvismeret
  • Szakmai képzéseken való részvétel, minősítő vizsgák megszerzése:
  1. Storage/Mentés
  2. Hálózat
  3. IP telefónia
  4. Linux
  5. VMWare

Amit kínálunk:

  • Részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában
  • Változatos és önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Cascade Engineering Europe Kft.