A pozícióhoz tartozó feladatok:

Ellátások elbírálása, számfejtése, határozathozatal

Táppénz számfejtés ellenőrzés

Adatszolgáltatások előkészítése

Ellátásokkal kapcsolatos riportok elkészítése

Kapcsolattartás hatóságokkal

A jelölttel szembeni elvárásaink:

Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség

Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat (legalább 500 fős állomány kezelése)

Társadalombiztosítási ügyintéző Legalább 2 év szakmai tapasztalat

NexonBér program ismerete

Precízség

Monotonitástűrés

Amit nyújtunk:

Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú bónusz, cafeteria, mobiltelefon, laptop, belső képzési lehetőségek)

Önálló, felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség

Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Hungária körút

Önéletrajzzal, „TB ÜGYINTÉZŐ/SZÁMFEJTŐ” tárgy megnevezéssel  az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Cégnév: Prohumán 2004 Kft.
Kapcsolattartó: Újbuda Prizma