Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk

Tax Accountant

kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:

  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előre lépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahelycsaládos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel, valamint professzionális adózási és SAP FI ismeretekkel
  • Dolgoztál már legalább 2 - 3 évet hasonló adózási területen (autóipari/gyártó terület előny)
  • Nem okoz gondot az irodai szoftverek és az angol nyelv napi szintű használata (tárgyalóképes szint)
  • Magas szintű kommunikációs készségeid vannak, beleértve a prezentációs és tárgyalási technikákat is
  • Részletekre figyelő, proaktív, felelősségteljes munkavégzés jellemző rád

Feladataid lesznek:

  • Adóstratégia meghatározása az általános számviteli és helyi követelményeknek megfelelően
  • A hó végi zárási folyamat, ellenőrzések támogatása, a belső és külső ellenőrzési folyamatok biztosítása
  • A helyi jogszabályi előírásoknak megfelelően az összes adózással kapcsolatos jelentés elkészítése
  • A számviteli problémák, kérdések proaktív kezdeményezése és megoldása az összes szükséges fél bevonásával
  • A számviteli nyilvántartások és pénzügyi kimutatások pontosságának biztosítása
  • A közvetlen és közvetett adók mérlegszámláinak egyeztetése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
Cégnév: ADECCO Kft.