Távközlési szerelő / ipari alpinista

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó cégcsoportunk keres kollégákat távközlési szerelő / ipari alpinista munkakörökbe.

A munkavégzés helyszíne kiterjed egész Magyarországra!

Választható németországi munkavégzés is!

A cégcsoport budapesti központtal rendelkezik, jelenleg Európa 3 országában képviselteti magát (Magyarország, Németország és Ausztria).

A cégek fő profiljait két divízió jellemzi: távközlés és ingatlan.

Légy értékes tagja egy összetartó csapatnak!

Amiben számítunk Rád:

  • Általános villanyszerelési és karbantartási munkafolyamatok
  • Kábelezési és gyengeáramú berendezések szerelése
  • Kéziszerszámok és szerszámgépek önálló használata
  • Strukturált hálózat telepítése/létesítése
  • Elvégzett feladatok dokumentálása

Az ideális jelölt:

  • Villanyszerelői végzettség vagy gyakorlat
  • Több éves tapasztalat
  • Kábelezési és gyengeáramú berendezések szerelésében szerzett gyakorlat
  • Kéziszerszámok és szerszámgépek használatában szerzett gyakorlat
  • Pontos munkavégzés és tanulékonyság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • Távközlési telepítési vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Alpinista / segéd alpinista végzettség vagy gyakorlat
  • Informatikában való jártasság, gyakorlat

Döntésed az alábbi információkkal könnyítjük meg:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés (fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem)
  • Elérhető legmagasabb bérszint bruttó 950,000 forint
  • Fizetésen felüli bónuszok
  • Biztonságos munkavégzés, kiváló minőségű és megbízható munkaeszközök
  • Felkészült, betanulást segítő kollégák (mentorprogram)
  • Munkavégzés helye: választható – Magyarország vagy Németország
  • Vidéki kollégáink részére is utazási költség kompenzáció
  • Németországban szállásbiztosítás – külön apartmanokban
  • A munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
  • A munkaidő: Teljes munkaidő
  • Kezdés: A jelentkezés elbírálását követően akár azonnal

Mit kell most tenned?

Amennyiben tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz szakmai önéletrajzod küldésével a lentebbi „Jelentkezem” gombra kattintva.

Felhívjuk kedves pályázóink figyelmét, visszajelzést kizárólag pozitív elbírálás esetén áll módunkban adni.

Cégnév: SomeDeal kft