XI. kerületi, irodaszereket forgalmazó partnerünkhöz keresünk, targoncavezető raktáros munkakörbe, új kollégát!
Feladat:

  • Napi kiszállításokhoz kapcsolódó termékek mozgatása, szállítása, rakodása
  • Megrendelések pontos kiszedése, komissiózás, csomagolás
  • Áruátvétel, árukiadás
  • Kezelt tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Targonca rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Leltárban való részvétel

Feltétel:

  • Érvényes targoncavezető jogisítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű)
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Képesség 10-20 kg-os csomagok esetenkénti emelésére

Előny:

  • Raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül: bónusz, Cafeteria (SZÉP kártya) juttatás, munkába járási költségtérítés (Budapest határán kívülről érkező munkavállalók részére)
  • Fix, hosszútávú, bejelentett állás
  • Csak hétköznapi munkavégzés, hétvége szabad
  • Összetartó csapat
Cégnév: MADS WORK Kft.