Feladatok:

  • Árukiadás
  • Áru összekészítés
  • Targoncavezetés, kézi anyagmozgatás
  • Kamion/teherautó rakodás
  • Leltározás

Elvárások:

  • Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • Minimum alapfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Belépési bónusz br. 50 000 Ft
  • Ajánlói bónusz br. 60 000 Ft (ha ajánlod ismerősöd)
  • Túlóra lehetőség szombatonként
  • Havi BRUTTÓ bér: 460 000 Ft-tól, ami magába foglalja:
  • Alap órabér: br. 2011 Ft
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria a 3 hónapos próbaidő ledolgozása után bruttó 37.500 Ft
  • Teljesítmény, minőségi, jelenléti bónusz 40 000 Ft
  • Útiköltség támogatás bruttó 12.000 Ft összegig
  • Ingyenes céges busz több településről: Vecsés, Budapest, Pestszentimre, Gyál, Soroksár, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Üllő, Felső Nyáregyháza, Csévharaszt, Monor, Újlengyel, Ócsa, Alsónémedi, Pánd, Gomba, Uri, Mende, Maglód, Nyáregyháza, Bugyi, Káva, Sülysáp, Dánszentmiklós, Táborfalva, Pilis, Örkény, Hernád, Dabas

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Munkarend: 3 műszak
  • Az álláshoz szállást nem biztosítunk

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Bajkán Martin