Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Mivel fogsz foglalkozni?

  • Üzemi anyagmozgatási feladatok ellátása,
  • Kamionok szedése és pakolása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása,
  • Eseti jelleggel szombatonként túlóra vállalása,

Téged keresünk, ha:

  • 8 általános iskolai végzettséged van (a középfokú végzettséged előny!),
  • Mind a három típusú targoncavezetői engedéllyel rendelkezel,
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van,
  • Vállalni tudod 2 műszakos munkarendet.

Amit a munkádért cserébe biztosítunk:

  • Béren kívüli juttatásokban és bónuszokban részesülsz,
  • Munkába járásodat támogatjuk (buszbérlettel vagy gépkocsi üzemanyagtérítéssel),
  • Megfelelő munkavégzésed és teljesítményed alapján előre lépésre van lehetőséged.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Cégnév: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.