Feladatok

  • Bejövő és kimenő áru kezelése
  • Anyagmozgatás targoncával raktári és üzemi területen
  • Termelés kiszolgálása
  • Kamionok rakodása
  • Közreműködés a leltározás során
  • Adminisztráció elvégzése, területi rend fenntartása

Elvárások

  • Targonca vezetői jogosítvány (3324,3312,3313 gépkategória)
  • 3-5 éves targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó fizikum
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Darukezelői jogosítvány (4361-es gépkategória)
  • Teherkötözői képesítés
  • PDA ismerete

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés
  • Teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Havi prémium lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Ajánlási prémiumban részesülsz, ha új munkatársat ajánlasz
  • Napi egyszeri melegétel üzemi étkezdénkben a munkáltató költségére
  • Kéthetente gyümölcsnapot tartunk
  • Élet- és balesetbiztosítást kötünk minden dolgozónkra
  • Munkaruháid, munkavédelmi eszközeid a munkába lépés napján megkapod
  • Korlátlanul fogyasztható forró ital (forró csoki, kávé, capuccino) a cég költségére

Céginformáció

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt több mint 40 évben folyamatosan növekvő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban. A csoporton belül működő KÉSZ Metaltech Kft. üzemében egyedi esztétikai és ipari homlokzati elemek gyártása történik. A KÉSZ Metaltech Kft. csapatába keresünk TARGONCAVEZETŐ munkakörben kollégát.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: KÉSZ Metaltech Kft.