Targoncás

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározása a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • SAP használata (betanítunk, ha még nincs tapasztalatod)
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok

Elvárások / Requirements

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324)
  • Előnyt jelent a 3312-es vezetői engedély megléte is.
  • Legalább 6 hónap raktározási tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • 4 műszak vállalása, 12 órás beosztásban

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszú távú, biztos lehetőség, akár azonnali kezdéssel
  • Kezdő havi alapbér bruttó 344.000 Ft, próbaidő után bruttó 356.000 Ft
  • Minőségi bónusz a belépés napjától bruttó 500 Ft/ledolgozott nap, az első teljes hónaptól bruttó 1.000 Ft/ledolgozott nap
  • Hiányzás mentesség esetén bruttó 5.000 Ft bónusz
  • Belépési bónusz bruttó 75.000 Ft
  • 30% műszakpótlék
  • 50% vasárnapi pótlék
  • Próbaidő után nettó 20.000 Ft cafetéria (+ egyszeri nettó 30.000 Ft)
  • Túlóralehetőség, hétköznap 50%-os, hétvégén 100%-os pótlék
  • Év végi bónusz
  • Csapatépítők
  • Ingyenes edzőterem használat (6 hónap után)
  • 100% távolsági bérlet támogatás vagy nettó 30 Ft/km benzintámogatás
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Vécs, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Pálosvörösmart, Gyöngyössolymos, Gyöngyös
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Rugalmas szünetek

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: [email protected]

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra!

a0t6N000009N1dTQAS

Cégnév: Trenkwalder Kft