Mi teszi dm üzleteinket különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal és lelkesedésükkel a vásárlókért dolgoznak, hiszen közös célunk, hogy a dm-nél élmény legyen a vásárlás. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál olyan környezetben, ahol a munkatársak és vásárlók egyaránt jól érzik magukat. Gyere és éld meg másképp a munkát a dm-nél! A munkavégzés napi 4 órában, többségében 7:30-11:30 közötti munkaidőbeosztással történik.

Takarító munkatárs

Feladatok

  • Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása
  • Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása
  • Üvegfelületek tisztántartása (fotópult, parfümszekrény, bejárati ajtó)
  • Az üzlet előtti terület tisztítása

Elvárások

  • Igényesség a munkád kapcsán
  • Fizikai munka iránti nyitottság

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatásokat: alapbér + béren kívüli juttatás, továbbá egyéb munkatársi kedvezmények (többek között dolgozói kedvezmény dm üzletben való vásárláskor, gyümölcsnap, ingyenes kávé, tea, víz, kedvezmény orvosi vizsgálatokra, egészségbiztosítás)
  • Munkába járás támogatását: helyközi utazás 100%-os támogatása vagy jogosultság esetén saját gépkocsival történő bejárásnál 30 Ft/km támogatást adunk
  • Modern munkakörnyezetet: igényes üzletekben való munkavégzés, munkaruha
  • Támogató környezetet: nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes légkör, beilleszkedés elősegítése betanítás által
  • Fejlődési lehetőséget: képzések által segítjük munkatársaink fejlődését, továbbá, ha nyitott vagy és készen állsz a fejlődésre, akár más pozíciókban is kipróbálhatod magad
  • Céges programokon, sporteseményeken való részvételt
Cégnév: dm Kft.