Feladatok

- Budapest XIV. kerületi irodaház napi takarítása, kisebb karbantartói munkák elvégzése.
Munkaidő:
- Hétfőtől -Péntekig: 6:30-15:00 óráig
 

Elvárások

- Megbízhatóság
- Rugalmasság
- Takarításban szerzett tapasztalat előny de nem feltétel
 

Amit kínálunk

- Professzionális eszközök és tisztítószerek használata
- Munkaruha
- Korrekt, megbecsült fizetés
- Hosszútávú állás
- Szabad hétvége

Jelentkezés módja

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!
 

Cégnév: Cop - Group Security Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Intézménytakarító Budapest

Társaságunk INTÉZMÉNYTAKARÍTÓ pozícióba keres munkavállalót. Munkakör célja: A Városgazda XVIII. Nonprofit Zrt. székhelyén és telephelyein takarítási ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Apartman takarító Budapest

Budapest belvárosában apartmanok kis/nagy takarítására precíz és munkájára igényes hölgyeket keresünk! Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
takarító Budapest

Feladatok AirBnB-s apartmanok takarítása, fertőtlenítése, porszívózása, felmosása vizes helyiségek takarítása, fertőtlenítése, vízkő eltávolítása ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE