Feladatok

Rövidtávú lakáskiadással foglalkozó cég keresi takarító munkatársát.
Vendégek távozása után teljeskörű takarítás, mosogatás, textíliák mosása, vasalása.
Lakások előkészítése vendégek érkezésére.

Elvárások

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés. 
  • Bűntelen előélet. 

 

Előnyt jelent

  • 2 éves szakmai tapasztalat 

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos közeg

Jelentkezés módja

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát! 

Cégnév: Best Central AM Trade Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Takarító Fejér megye

Területileg illetékes vezető által kiadott feladatok ellátásaMeghatározott elvárásoknak megfelelően ingatlan takarításÖnálló, precíz munkavégzésKonyhai, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Üzemi takarító Bács-Kiskun megye

Magas szinten automatizált, instant élelmiszereket gyártó gépsorok különböző területeinek tisztán tartása Az üzemi higiéniai feltételek biztosításához ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE