Budapesti Édesipari Cég azonnali kezdéssel keres, önállóan dolgozni tudó

TAKARÍTÓ

munkatársat teljes munkaidőben, normál munkarendben.

Feladatok:

  • Üzem teljes területén a higiéniai szabályok betartásával a tisztaság fenntartása
  • Megfelelő mennyiségű tisztítószer használata
  • A személyzeti öltözők, mosdók, folyosók, étkezők takarítása
  • Adott esetben csempe, ablak lemosása
  • Takarítóeszközök tisztán tartása

Elvárások:

  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos, önálló, gyors munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, élelmiszeripari nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Közeli lakhely

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal beküldésével lehet a Jelenkezem az állásra gombra kattintva.

Adatok:

Cím: Benei és Társa Vagyonkezelő Kft
1151 Budapest, Bogáncs utca 3.
Telefonszám: +36 30 9559 614

Cégnév: Benei és Társa Vagyonkezelő Kft.