Pozíció leírása / Job description

a szoftverfejlesztés éltet, de folyton keretekbe ütközöl? nincs, aki meghallgatná az ötleteidet, forradalmasító gondolataidat? szívesen ötvözöd különböző technológiákban szerzett tudásodat, hogy egy problémát megoldj?

gyártópartnerem Esztergomban pont ilyen fejlesztőt keres! Innováció, a kódolás szeretete és megoldásfókusz.

milyen feladatok várnak egy szoftverfejlesztőre?

  • a mindennapi munkához kapcsolódó megoldások innovációja és fejlesztése, üzemeltetés támogatása
  • kezelőfelület-fejlesztés a gyár technológiája, robotjai, autonóm berendezései felé
  • újítási és változtatási lehetőségek észlelése, ötletek megfogalmazása - ezért még jutalmat is kaphatsz!
  • támogatja, együttműködik a gyár különböző részlegeivel és a külsős partnerekkel
  • kihívást jelentő komplex alkalmazások tervezése, fejlesztése
  • üzleti területek rendszereinek és folyamatainak fejlesztése (gyártástól egészen az aftersalesig)
  • munkavállalók, felhasználók oktatása és támogatása

Elvárások / Requirements

jó, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú informatikai végzettséged van, vagy végzős hallgató vagy, esetleg diplomával egyenértékű tapasztalatod van
  • van minimum 2 éves programozási, fejlesztési tapasztalatod (számít a hallgatói projektmunka is)
  • relációs adatbázis tervezési és kezelési ismeretekkel bírsz
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • projektszemlélet, önállóság, precizitás
  • a programozás és a technológiák iránti elkötelezettség
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség backend fókusszal
  • JAVA, C# - vagy amiben a termeléshez kapcsolódó ötleteket kivitelezed majd - ez rajtad múlik!

Amit nyújtunk / Benefits

  • a fizetésen felül SZÉP kártya juttatás
  • kiszámítható, 8 órás munkarend
  • ingyenes étkezés naponta egyszer
  • ingyenes buszjárat 40 km-es körzeten belülről
  • előrelépési lehetőség
  • dolgozói ajánló program
  • kedvezményes telefonflotta és termékvásárlási lehetőség
  • a vállalat európai bázisában dolgozhatsz nemzetközi környezetben

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.