A Summa Vitae Alapítvány Értelmi Sérült Felnőtteket Ellátó Lakóotthon

Dolgozz fiatalos és lendületes csapatban!

Munkatársaink folyamatos munkarendben, 12 órás műszakokban dolgoznak.

Az új munkatárs feladatai:

- lakók gondozása, ápolása

- lakók előkészítése orvosi vizsgálatokra, kezelésekre

- lakók napi/heti rendjének betartása és betartatása

- napi dokumentáció vezetése

- team tagjaként való együttműködés

Elvárások:

- szociális gondozó- és ápoló vagy egészségügyi végzettség

- jó kommunikációs készség

- empatikus hozzáállás

- pontos munkavégzés

Juttatások:

- közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés + pótlékok

- törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

2081 Piliscsaba, Szent István király útja 52.

Cégnév: Summa Vitae Alapítvány