Álláslehetőség! Szobalányt/Takarítónőt keresünk!

- Bejelentett részmunkaidős munkaviszony (heti 5 munkanap)

- Hétköznapi és hétvégi munkavégzés

- Betanulás után versenyképes fizetés, év végi prémium, teljesítmény utáni juttatás

- Munkavégzés helye: Kecskemét Belváros

Feladatok:

- Napi és utazó szobák standard-eknek megfelelő kitakarítása

- Napi beosztás szerinti időhatékony, de precíz munkavégzés

- Tisztítószerek felhasználásának pontos ismerete

- Havi-éves nagytakarítások kivitelezése

- Háttérterületek, irodák, közös helyiségek, udvar tisztaságának biztosítása

Elvárásaink:

- Fiatalos, igényes megjelenés

- Alapos, megbízható munkavégzés

- Nagyfokú munkabírás

- Rugalmasság

- Önálló munkavégzés

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- Jogosítvány

Jelentkezni kizárólag az [email protected] e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Cégnév: Dobos Róbert
Kapcsolattartó: Dobos Róbert