Feladatok

  • Szállodai szobák és közösségi terek takarítása
  • Ágynemű, törülközők cseréje
  • Tisztaság fenntartása
  • A szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása
  • Minibár feltöltése és számontartása

Elvárások

  • Maximális megbízhatóság, teherbírás
  • Gyors, precíz munkavégzés, szorgalom
  • Vendégközpontú, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Fizetés: havi nettó 314.000 Ft
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Teljes munkaidős bejelentés, fizetett szabadnap
  • Munkaidő: 8:00-16:30-ig
  • Munkavégzés beosztás szerinti munkarendben hétfőtől vasárnapig, heti 2 szabadnappal
  • Ingyenes meleg ebéd
  • Fizetett túlóra lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Azonnali kezdés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A BoHotels új kollégáját keresi a Budapest VII. kerületben elhelyezkedő 72 szobás 4 csillagos szállodájába.
Kiemelt vendégelégedettség és piaci pozíció.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Ipoly-Rákóczi Kft.