Szervező és szoftvertesztelő pozícióba

Feladatok:

  • A cég saját fejlesztésű alkalmazásaira vonatkozó specifikációk, valamint tesztelési, telepítési és felhasználói dokumentációk elkészítése
  • Új fejlesztések és adaptációk leegyeztetése a megrendelővel, továbbá annak kommunikálása a fejlesztők felé
  • Az elkészült fejlesztések tesztelése (manuálisan és/vagy automatizáltan), valamint megrendelő felé prezentálása
  • Feltárt hibák dokumentálása és a javítást követő újra tesztelés
  • A kibocsátott programok telepítésével és működésével kapcsolatos egyeztetés a terméktámogatókkal

Elvárások:

  • Adatbázis kezelési (SQL) ismeretek
  • Kommunikációs protokollok (RS232, TCP/IP, HTTP) ismerete
  • API adatszerkezetek (XML, JSON) ismerete
  • Adatmodellező, folyamat és szoftver dokumentálási módszerek (UML, BPMN, SysML) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Home office lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: e3eb39
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Gábor Zsófia