Feladatok

  • Alkatrészek és szerszámok készítése rajzok és minták alapján
  • Hibás szerszámok, ill. gépek mechanikus hibáinak feltárása, kijavítása
  • Szükség esetén a gépbeállítók munkájának kisegítése
  • Szerszámok és gépek tervezési folyamatainak segítése
  • A hibásnak ítélt és részére átadott szerszámok rajz, ill. minta alapján történő javítása
  • Üzemi rend és tisztaság fenntartása
  • Az általa kezelt gépek rendeltetésszerű használata
  • A kapott munkák határidőre történő elvégzése
  • Szerszámok készítése
  • Szerszámkarbantartások, szerszámjavítások önálló elvégzése
  • Megmunkáló gép napi és időszakos karbantartása, a munkakörnyezet rendben és tisztán tartása.

Elvárások

  • Szerszámkészítői tapasztalat (javítás és gyártás terén)
  • Szabálykövető magatartás
  • Önálló munkavégzés
  • Akár 2 műszakos munkarend vállalása
  • fröccsöntő-szerszám és/vagy stancoló- és hajlítószerszám gyártásában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Munkalehetőség Szigetszentmiklóson a Leshegy Ipari Parkban.
A vállalat az Ön megbízható partnere innovatív termékekkel és megoldásokkal a gépjármű szenzorika területén.  A nemzetközi versenyben sikerünk alapját magasan képzett és elkötelezett munkatársaink alkotják. Több európai telephelyünkön törekszünk a maximális vevői haszon biztosítására, karcsú struktúrával, rövid döntési utakkal és lenyűgöző termékekkel.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

A jelentkezés gombra kattintás után küldje el a fényképes önéletrajzát.

Cégnév: GST Systems Hungary Kft.