Feladatok

Ha egymást választjuk, az alábbi feladatai lesznek nálunk:
  • részt vesz a karbantartásra beérkező dízelmotorok, gázmotorok, hajtóművek szétszerelésében, a részegységek vizsgálatában és javításában
  • szemrevételezéssel és a szükséges mérési, vizsgálati, diagnosztikai módszerek segítségével meghatározza a hibák lehetséges okait
  • részt vesz a motorok összeszerelési munkájában
  • elkészíti, kitölti a szerelési munkákhoz kapcsolódó dokumentációkat a minőségirányítási rendszer előírásai szerint
  • rendben tartja a munkaterületet, tisztán tartja a szerszámokat

Elvárások

Ön számunkra a megfelelő jelölt, ha:
  • rendelkezik bármilyen gépipari végzettséggel és / vagy műszaki érdeklődéssel
  • nyitottan áll hozzá új feladatok megtanulásához, elvégzéséhez
  • betanítás után képes önállóan elvégezni feladatait
  • munkavégzése pontos és igényes

Amit kínálunk

Amit nyújtani tudunk, ha nálunk helyezkedik el:
  • bejelentett, főállású foglalkoztatást egy műszakos munkarendben (6:00 - 14:20 óra között)
  • stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, jól megközelíthető, fedett üzemcsarnokunkban (ahol a parkolás ingyenes)
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, hogy megismerje az új vasúti dízelmotorok, a nagyméretű stabil gázmotorok, az ipari hajtóművek és a tengelyhajtóművek komplex szerelésének és javításának a trükkjeit
  • a munkabére mellett, részesül juttatásainkban, mint az önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, a nyarakat pedig Balaton parti üdülőnkben élvezheti családjával, kedvezményes áron

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a vasúti gépgyártás egyetlen hazai tulajdonú, nemzetközileg elismert szereplője. Legyen tevékeny részese a GANZ közel 200 éves történelmének és jelentkezzen – az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó – Ganz Motor Kft. csapatába!

A jelentkezéseket magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal várjuk!

Cégnév: Ganz Motor Kft.