Szerelő

Márkszerviz- FÜGGETLEN SZAKSZERVÍZ Budapesti szakszervíz keres tapasztalattal rendelkező AUTÓSZERELŐ munkatársat a csapat bővítése érdekében.

Feladatok:

  • Személy, kishaszon járművek javítása, diagnosztizálása
  • Mechanikus szerelés, hiba megállapítás
  • Precíz, önálló munkavégzési hajlam és képesség

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Megbízhatóság
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Diagnosztikai ismeretek, műszerek kezelésében való jártasság
  • Alapvető számítógép-felhasználói ismeret

Előnyök:

  • VW, Opel gyártmányok ismerete.
  • Klíma szerelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Márkaszervizi környezet,
  • korrekt munkavégzési feltételek
  • fix alapbér,
  • teljesítmény arányos kiegészítés,
  • cafetéria,
  • év végi bonusz

Munkavégzés helye:

Budapest , XIV kerület, Egressy út

önéletrajzzal

Cégnév: Postaflotta Kft.