Feladatok:

  • Műanyagipari alkatrészek összeszerelése
  • Minőség-ellenőrzés, ellenőrző idomszerek használata

Elvárások:

  • Rendelkezz gyári környezetben szerzett tapasztalattal
  • Légy igényes a munkádra és a környezetedre

Amit kínálunk:

  • Jól kiszámítható 3 műszakos munkarend
  • Nettó átlag 200-250.000 Ft-os kereseti lehetőség
  • Akár bruttó 53.000Ft-os bónuszrendszer már az első hónaptól
  • CAFETERIA: bruttó 465.000Ft/év (próbaidő letelte után egy összegben)

Ingyenes céges járat a következő településekeről:

Tatabánya-Tata-Almásfüzitő-Komárom

Ászár-Kisbér-Ete-Csép-Tárkány-Nagyigmánd-Bábolna-Ács

Almáspuszta-Naszály-Mocsa-Kocs-Nagyigmánd-Kisigmánd-Csém

Csicsó-Nemesócsa-Nagykeszi-Megyercs-Keszegfalva-Csallóközaranyo

Bátorkeszi-Madar-Marcelháza-Hetény-Izsa-Komárno-Komárom

Komárom Városközpont-Komárom

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Komárom
  • Kezdés: azonnal
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kun Brigitta