Számviteli ügyintéző

Elvárások:

  • Pénzügyi / számviteli végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • Terhelhetőség, pontosság
  • Pénzügyi, számviteli, könyvelési területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Bejövő számlákkal kapcsolatos feladatok ellátása: iktatása a könyvelő programban, könyvelésre előkészítése, reklamációk intézése
  • Bejövő szállítólevelek kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások készítése
  • Közreműködés a havi, éves zárásban
  • Házi pénztár kezelése
  • Irattárazási, egyéb ügyviteli feladatok

Előny:

  • Német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre küldheti:

alexandra.kallai@ejt.hu

vagy:

Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Cégnév: Boschung EJT Kft.
Kapcsolattartó: Hr.