Feladatok

  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Ügyviteli feladatok
  • Telefonhívások fogadása, foglalások rögzítése
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs/tárgyalási szintű ismerete (teszteljük!), további nyelv ismerete előnyt jelent
  • jártasság PMS, MS Office és internet használatában
  • És ha rendelkezel az alábbi készségekkel:
    • Kiváló kommunikációs képesség
    • Flexibilitás, alkalmazkodóképesség
    • Problémamegoldás, nyitottság
    • Önállóság, proaktív személyiség
    • Precizitás, megbízhatóság
    • Rendszerben gondolkodás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
  • Korrekt munkavégzési feltételek, modern és esztétikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

A családias, modern építésű, 9 szobával rendelkező BH Kristály a belvárosához közel, többféle kiegészítő szolgáltatással várja a pihenni, felfrissülni vagy megújulni vágyó vendégeit.
Hotelünkbe azonnali belépéssel keressük új kollégánkat RECEPCIÓS pozícióba.

Jelentkezem gombra kattintva fényképes szakmai önéletrajz elküldésével.
Cégnév: Szan-tál Csoport Kft.