Feladatok

  • Új ügyfelek felderítése, megkeresése, részükre a cég szolgáltatásainak bemutatása
  • Ajánlattétel az új és a meglevő ügyfelek részére
  • A megszerzett és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, azok megtartása
  • A szállítói kapcsolatok felderítése, bővítése
  • A társaság érdekeinek megfelelő képviselete a megbízókkal és alvállalkozókkal szemben
  • Együttműködés a társaság más szakterületeivel
  • Riportolás a vezetőség felé

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes irodai alkalmazások megfelelő ismerete

Előnyt jelent

  • Nemzetközi szállítmányozásban, gyógyszerlogisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó légkörű munkahely
  • Biztos, multinacionális háttér
  • Versenyképes fizetés + mozgóbér
  • Cégautó, mobil, laptop

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
Cégnév: Airpharm Hungary Kft.