Feladatok

  • járatok fogadása, indítása
  • a küldemények nyomon követése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • az elvégzett feladatok adminisztrációja
  • szállítási problémák kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • jó német vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfél orientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • minimum 1-2 év szakmai gyakorlat a szállítmányozás területén

Előnyt jelent

  • második nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • hosszútávú bejelentett munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség a nemzetközi szállítmányozás területén
  • az előmenetellel párhuzamos, emelkedő bérezés
  • összeszokott, jó csapat
  • fiatalos munkahelyi légkör

Kérjük fényképes, magyar - és idegen nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.
Cégnév: LAGERMAX Logistics Hungary Kft.