Feladatok

  • Részvétel a napi fuvarozási feladatok megszervezésében
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal, társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Szállítmányozással kapcsolatos problémák kezelése, megoldása
  • Riportok készítése
  • Számlák ellenőrzése és egyeztetése a szállítmányozókkal és egyéb szolgáltatókkal
  • Késztermékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Kiegyensúlyozottság
  • Kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Octopus ERP ismerete
  • Magas fokú stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Nyomdai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai támogatást a mindennapi munkavégzésedhez
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Egy műszakos munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 130 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. szállítmányozási asszisztens munkakörbe keres munkatársat.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Pátria Nyomda Zrt.