Feladatok

  • A dialízis ellátást igénylő betegek orvosi ellátása
  • A dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása, ellenőrzése
  • Szoros szakmai együttműködés a dialízis központ orvosszakmai, szakápolói és gazdasági vezetőjével

Elvárások

  • Nephrológus, belgyógyász szakképesítés vagy egyéb szakvizsga megléte

Előnyt jelent

  • Dialízis kezelésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Munkábajárás támogatása

Céginformáció

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. E cégcsoport tagjaként célunk a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek kiváló minőségű, magas szinvonalú ellátásának biztosítása, részükre egy élhetőbb jövő megteremtése.

A TritonLife Dialízis Center Kft. kollégákat keres SZAKORVOS/DIALIZÁLÓ ORVOS munkakörbe, teljes vagy részmunkaidőben az alábbi dialízis központjainkba:
Esztergom, Hatvan, Budapest, Nagykanizsa

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Cégnév: TritonLife Dialízis Center Kft.