Feladatok:

  • hűtőgépek összeszerelése utasítást szerint
  • egyedi gyártásban való közreműködés
  • hűtőgépek tesztelése

Elvárások:

  • középfokú, vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • előny a fémipari végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai erőnlét, kiváló állóképesség
  • Alkalmazkodóképesség

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • 3 hónapos próbaidő után havi nettó 15.000 Ft Cafetéria
  • +20%-os BÓNUSZ havonta
  • Ingyenes céges járatok vagy 15 Ft/km üzemanyag térítés személyautóval
  • A munkaközi szüneteket is fizetjük
  • Heti 40 óra felett a túlórát 100%-ban fizetjük

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Jászárokszállás
  • Kezdés: sikeres felvételt követően azonnal
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend 8 órában (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Sörös Mária