Feladatok:

  • A beépülő alkatrészek megmunkálása kézi és gépi eszközökkel az
    előírásoknak megfelelő minőségben, időben és darabszámban:

Kukorica és napraforgó betakarító adaptercsalád

  • A megmunkálógépek, berendezések kezelése
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Elvárások:

  • TAPASZTALAT: CNC gépkezelő, géplakatos, CNC esztergályos- marós,
    forgácsoló vagy fémipari szakmunkás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • BELÉPÉSI BÓNUSZ!
  • TÖBBLÉPCSŐS JUTTATÁSI RENDSZER (MDB)
  • CAFETERIA MÁR AZ ELSŐ HÓNAPTÓL (Szép kártya)
  • MŰSZAKJÁRATOS BUSZOK MEGYESZERTE
  • HATÁROZATLAN IDEJŰ MUNKASZERZŐDÉS
  • TÉNYLEGES FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Froman Viktor