Csatlakozz hazánk turizmusának piacvezető vállalatához!

Amennyiben érdekli a pozíció adja le fényképes önéletrajzát!

Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése és feldolgozása
  • Streetfood és grill ételek készítése
  • Ételek raktározása és tálalása
  • A vendégkérések magas szintű teljesítése
  • Az ételkészítésre vonatkozó minőségi előirások maximális betartása

Elvárások

  • Releváns végzettség
  • Vendégcentrikus hozzáállás
  • Rendezett, rendszerezett munkamódszer
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása

Előnyök

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Új ismeretekre való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Éttermi, streetfood tapasztalat
  • Gépjárművezetői engedély

Amit ajánlunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után

Munkavégzés helye

Magyarország, 8230 Balatonfüred

Cégnév: Melon HR Technology Kft.