Stratégiai elemző

munkakör pályakezdők vagy 1-2 év szakmai gyakorlattal rendelkezők részére

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magas szintű elemző képesség
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt

Feladatok:

Egy stratégiai és kiemelt egyedi projektekkel foglalkozó belső tanácsadói csapat tagjaként:

  • Közreműködés a Bankcsoport stratégiai tervének kialakításában
  • Részvétel egyedi stratégiai, tervezési, elemzési és döntés-előkészítési feladatok elvégzésében, pénzügyi modellezésében
  • Stratégiai és kiemelt projektekben való részvétel
  • A magyarországi és régiós versenytársak tevékenységének nyomon követése, eseti és rendszeres elemzések készítése
  • A Bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció javaslatok készítése
  • Projektkoordinációs feladatok

Előny:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka – közvetlenül a Bank felső vezetése részére történő munkavégzés, milliárdos kihatású projektekben való részvétel – Kelet-Közép-Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége, hazai és nemzetközi banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/elmélyítése

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
Cégnév: OTP Bank Nyrt.