Feladatok

Az alábbi feladatellátásokra keressük leendő munkatársunkat:
  • beszerzési igények ellenőrzésére, nyomon követésére,
  • ajánlatkérések és tenderfelhívások elkészítésére, megküldésére – az ajánlatok kiértékelésére, majd a beszerzési szabályzatunk szerinti jóváhagyásának folyamatára,
  • új beszerzési források felkutatása,
  • szoros együttműködés a társterületekkel,
  • szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátására,
  • döntéselőkészítő anyagok, információk összeállítása,
  • beszerzési tenderek, aukciók lebonyolítása az általunk használt Fluenta felületen.

Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy..
  • rendelkezz felsőfokú végzettséggel,
  • legyen tapasztalatod és ismereted MS Office (Excel, Word) alkalmazások terén,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezz, szóban és írásban egyaránt,
  • erősséged legyen a priorizálás, szabálykövetés és proaktivitás,
  • rendelkezz már hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal,
  • szeresd az irodai környezetet, munkavégzést.

Előnyt jelent

Nem elvárás, de előny, ha rendelkezel..
  • vállalatirányítási rendszerekben való tapasztalattal, gyakorlattal,
  • olyan készséggel, hogy képes legyél a komplex folyamatok önálló és csapatban történő megoldására is.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, a "jelentkezem" gombra kattinva juttasd el részünkre fényképes önéletrajzod, bérigényed megjelölésével! :)
Cégnév: Hungast Kft.