Stratégiai beszerző

  • Új programok bevezetésével kapcsolatos beszerzői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása

Elvárások / Requirements

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett diploma
  • Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat
  • Mechanikai komponens termékcsoport ismerete
  • Direkt anyagok beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód
  • Nyitottság az újra és változásra
  • Döntéshozatali készség

Előny

  • IATF 16949 szabványismeret
  • SAP vagy valamely vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetési lehetőség
  • Bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali kezdési lehetőség

a0t5800000FbjMDAAZ

Cégnév: Trenkwalder Kft