Stratégiai beszerző

Leírás

Veszprémi partnercégünk részére keresünk új kollégát Stratégiai beszerző munkakörbe:

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok intézése a cég termékpaletta alapanyagai számára
  • Megtakarítási/költségcsökkentési potenciálok keresése és követése, megtakarítások elérése érdekében a beszállítói piac állandó figyelése
  • Új beszállítók felkutatása
  • Beszállítók kiválasztása és auditálása az SQA részleggel, a beszerzési vezetővel és a Commodity Managerrel együttműködve
  • Ajánlatok bekérése, feldolgozása, versenyeztetés
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések és keretszerződések előkészítése
  • Kiértékelések és elemzések készítése
  • Együttműködés a más telephelyeken dolgozó beszerzőkkel
  • Termelési anyagokkal foglalkozó Commodity Managerek támogatása
  • A beszállítókkal kapcsolatos problémáknál eszkalációs pont
  • Reklamációk intézésében való együttműködés az SQA-val, a reklamációk pénzügyi nyomon követése
  • Számlaeltérések sürgősségi ügyintézése

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Beszerzési területen szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Utazási hajlandóság, vezetői engedély
  • Önálló, kreatív; felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előny:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hűségbónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Családias légkör
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Cégnév: Trenkwalder Kft