Feladatok

  • Zöldség- gyümölcs beszállítással foglalkozó cég keresi állandó, teljes munkaidős sofőr kollégáját.
  • Szállodáknak, éttermeknek és kereskedelmi pontoknak kell leszállítani az árut.

Elvárások

  • 3,5 tonnás összsúlyú autóra keresünk jó fizikumú, szállításban rutinos, gyakorlott, tapasztalt sofőröket, akik jól tájékozódnak és biztonsággal vezetik az autót nagy súllyal.

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent Budapest városi ismeret, mivel főként budapesti éttermeknek, szállodáknak és kereskedelmi pontoknak kell leszállítani az árut. Illetve zöldség-gyümölcs szállításban szerzett korábbi tapasztalat beleértve a teherautóval való közlekedés napi rutinját is.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, teljes munkaidős bejelentés, hosszútávú munkalehetőség, jó hangulatú normális összeszokott csapat.

Céginformáció

Zöldség- gyümölcs beszállítással foglalkozó cég vagyunk, főként szállodákat, éttermeket és kereskedelmi pontokat szolgálunk ki.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MV Gastro KFT