SMT mérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SMT mérnök

Feladatok

  • SMT berendezések programozása és üzemeltetése
  • A keresztfunkciós és APQP csapatokban való aktív részvétel
  • Gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartása
  • Mintagyártások végrehajtása, új gyártási technikák átvétele és bevezetése
  • Szériagyártás támogatása
  • Vevői változások felkövetése, reklamáció-kezelési folyamatokban és vevői auditokon történő aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész, mechatronikai vagy villamosmérnök) vagy hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség, határozott fellépés
  • ISO TS 16949 és IPC szabványismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Karrierépítési lehetőség
  • Képzési lehetőségek
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: Trenkwalder Kft