Kedves Mérnök Jelölt! Kérlek engedd meg, hogy bemutatkozzak! Egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat vagyok. Elektronikai termékek gyártásával foglalkozunk és főként az autóipar, az egészségügy és a mezőgazdaság számára állítunk elő alkatrészeket. A legfontosabb számomra a munkatársaim elégedettsége és biztonsága, így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki szakmai tudásával és elhivatottságával részese lesz a mérnöki csapatomnak, mint

SMT Mérnök!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A termelés hatékonyságának, minőségének javítása és optimalizálása, ezzel együtt a felesleges költségek minimalizálása;
  • A termelés támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel, gépekkel és szoftverekkel;
  • Részvétel a hibák és problémák elemzésében, valamint ezen hibák és problémák megszüntetésében;
  • ERP rendszer bevezetése és folyamatos fejlesztése;
  • A vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása – ISO/ESD és Safety.

Téged várunk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel;
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt;
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel SMT területen;
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel rendelkezel;
  • Problémaorientáltan gondolkozol és precizitás, proaktivitás jellemzi munkavégzésedet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos tréningek és képzések, fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalti háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye délkeleti része.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.