Műszakilag izgalmas, összetett projekteket keresel? Érdekesnek találnád például egy hűtőtorony vagy egy sűrűzagy rendszer létesítésének helyszíni menedzselését? Szívesen megmérettetnéd magad nemzetközi környezetben, esetleg már van is ilyen tapasztalatod? Társaságunk víztakarékos hűtőrendszereivel az energiaszektor vezető képviselője a hazai és nemzetközi piacokon egyaránt. Hűtőrendszereink több tucat erőmű megbízható alapját képezik világszerte. Segítünk a jövő tiszta energiájának előállításában bolygónk vízkészleteinek felhasználása nélkül. Csapatunkba jelenleg olyan tapasztalt és pályakezdő kollégákat keresünk, akik szívesen gyökeret eresztenének nálunk és hosszú távon segítenék cégünk projektjeit.

Site manager

Feladatok

  • Futó projektek tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok nyomon követése, a minőségbiztosításban résztvevők koordinálása a site-on
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevők és alvállalkozók képviselőivel
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése a projektmenedzser részére, a projektvezető rendszeres tájékoztatása, határidők követése és az eltérések jelentése
  • Műszaki koordináció
  • Projekt kalkulációs lapok nyomon követése
  • Folyó munkák határidejének betartása, betartatása
  • Minőségi rendszerek, követelmények és utasítások betartatása
  • Helyszíni üzembe helyezési feladatok szervezése, biztosítása
  • A kivitelezésben résztvevők, a helyszíni szerelésvezetők koordinálása, ütemezések követése, illetve betartatása
  • Munka és balestevédelem feltételeinek megteremtetése, működtetése
  • Építési napló kezelése

Elvárások

  • Gépész vagy villamos- vagy építőmérnöki diploma
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű használat
  • Utazási hajlandóság külföldre is
  • angol munkanyelvként történő használata

Előnyök

  • MV-EN - Energiaellátási építmények építésének felelős műszaki vezetése képesítés, SCC/VCA munkavédelmi vizsga
  • Hasonló munkakörben szerzett, több éves szakirányú gyakorlat
  • Felelős műszaki vezetői munkatapasztalat
  • További nyelvismeret(ek)

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati háttér, stabil munkahely
  • Változatos projektek és egyedi műszaki feladatok
  • Együttműködő csapat
  • Kötetlen munkarend
  • Kiterjedt juttatási csomag
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • Iroda a Science Parkban

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: MVM Csoport