MSK_allas.png

Az MSK cégcsoport a raklapos rakomány egységek és nagy kötegek csomagolási berendezéseinek és anyagáramlási technológiájának nemzetközi szinten vezető gyártói közé tartozik. 5 telephellyel és több mint 500 munkatárssal az MSK fejlesztést, gyártást és szervizt kínál - mindent egy kézből.

Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióra:

Senior Recruiter

Az Ön feladatai:

A toborzási folyamat felelősségteljes irányítása a vállalat minden tevékenységi területén megüresedett érdemi pozíciók betöltésének érdekében

Álláshirdetések megfogalmazása és megjelentetése a legmodernebb tool-ok alkalmazásával

A jelöltek aktív támogatása a teljes kiválasztási folyamat során, az első kapcsolatfelvételtől a munkaszerződés megkötéséig

Telefonos interjúk és felvételi elbeszélgetések lebonyolítása

Szoros együttműködés a Cég- és a személyzeti vezetéssel

Aktív részvétel a pályáztatási csatornáink és - módszereink továbbfejlesztésében

Projektek és feladatok gyakorlati átültetése Employer Branding, Talent Relationship Management és állásbörzék témakörében

Az Ön profilja:

HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség

3-5 éves közepes méretű termelő vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Hatályos munkaügyi jogszabályok és egyéb munkajogi szabályzatok és standardok átfogó ismerete

Társalgási szintű angol nyelvismeret (német nyelvismeret előnyt jelent)

Proaktív gondolkodásmód és rugalmasság

Jó kommunikációs-, prezentációs- és szervezőkészség

Priorizálás képessége, magas szintű időmenedzsment,

Team Player, de önálló és hatékony munkavégzési képesség is

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Nemzetközi karrierlehetőség

Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz

Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség

Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet

Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kulturális értékek

Teljesítményhez igazodó bérezés

Továbbképzéshez nyújtott támogatás

Kezdje a jövőjét az MSK-val!

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük, adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu- n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Czine Orsolya
0642511130