unixauto.jpg

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Senior Recruiter

Feladataid:

  • Toborzási csatornák aktív használata
  • Kiválasztási folyamat teljeskörű lebonyolítása
  • Új munkatársak beillesztésének támogatása
  • HR folyamatok koordinálása a Rád bízott területen
  • Szoros együttműködés a cég részlegeinek vezetőivel
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok működtetése
  • Pozíciókhoz tartozó felelősségi körök meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, HR végzettég)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat toborzás és kiválasztás területén
  • Precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Elérhető havi bruttó 600.000 Ft jövedelem, plusz juttatási csomag
  • Fix bérezés
  • Tapasztalatod és eredményeid alapján előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzéseket tartunk, hogyfolyamatosan fejlődhess
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

CSATLAKOZZON A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Novak Lilla
0617835778