Miskolc a te helyed

Feladatok:

  • Éves beszámoló elkészítése a magyar számviteli szabályoknak megfelelően
  • Havi-, negyedéves-, éves zárások irányítása
  • Havi, negyedéves, éves statisztikák elkészítése (KSH, MNB)
  • Adóbevallások elkészítése (Áfa, HIPA, TAO)
  • Napi pénzügyi jelentések, cash flow kimutatások elkészítése
  • Napi bankforgalom ügyintézése elektronikus banki rendszereken keresztül
  • Banki utalási listák előkészítése, igazoltatása, pénztárkezelés
  • Kapcsolattartás a bankokkal és a bérszámfejtést végző külső céggel
  • Szükség esetén a főkönyvelő helyettesítése

Elvárások:

  • Német és/vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejárás támogatás
  • Stabil, biztos hátterű vállalatnál való munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Sokrétű feladatkör

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: e1bb4d
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni