Az Indotek Group Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari-, kereskedelmi-, szolgáltatói- és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll. A közel 600 főt foglalkoztató Indotek Group tulajdonában lévő ingatlanok száma meghaladja a 350-et, és a cégcsoport piacvezető a magyarországi B és C kategóriás ingatlanok piacán. Portfóliónkba tartozik több, mint 40 irodaház, közel 30 nemzetközi és hazai bevásárlóközpont, számos szálloda, raktárépület, iparterület. A beépített és bérbe adható területeink nagysága összességében meghaladja a 2,5 millió négyzetmétert. Az Indotek Group saját fejlesztésű lakóparkprojektjei révén jelen van a lakossági ingatlanpiacon is. Ha szeretnél Te is részese lenni vállalatunk további sikereinek, csatlakozz hozzánk!

Senior könyvelő

Feladatok

  • Teljes körű főkönyvi könyvelésben
  • Bevallások összeállításában, egyéb hatósági adatszolgáltatásban (MNB, KSH, stb.), banki adatszolgáltatásban
  • Társosztályokkal való szoros együttműködésben (üzemeltetés, vagyongazdálkodás, műszak, értékesítés stb.)
  • Junior kollegák támogatásában
  • Beszámolók önálló elkészítésében
  • Könyvvizsgálat előkészítésében, könyvvizsgálat lefolytatásában

Elvárások

  • Terhelhető, proaktív személyiségnek tartod magadat
  • Képes vagy a felmerülő problémák kezelésére
  • Határozott és talpraesett személyiséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programcsomagot
  • Precízen és pontosan dolgozol
  • Minimum 1-2 éves gyakorlatot szereztél adminisztratív területen
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk

  • Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben.
  • Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amit rendszeres gyümölcsnappal, étkezési kedvezménnyel és ingyenes konditerem bérlettel támogatunk.
  • Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos fejlődésed (angol nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
  • Egyedi cégstruktúránkból kifolyólag széles körű szakmai ismeretekre tehetsz szert.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel.
  • Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, jótékonysági rendezvények, családi napok).

Munkavégzés helye

  • Budapest, 13. kerület

  • https://hr.indotek.hu/jobs/Senior-konyvelo1 Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Indotek Group Zrt.