Stabilan működő, szakmailag  jól felkészült 9. kerületi könyvelőiroda fiatalos csapatába Senior könyvelő munkakörbe munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Cégek teljeskörű könyvelésének önálló ellátása, mely nálunk nem adatrögzítést jelent
  • Adóbevallások, beszámolók készítése
  • Adózási kérdések megválaszolása
  • Riportok elkészítése
  • Könyvvizsgálatban való közreműködés
  • Erős MS Office ismeretek gyakorlatban való alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy folyamatban lévő, szakirányú tanulmányok
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat, valós gyakorlati szakmai ismeretekkel
  • szakma elhivatottság, és nyitottság a modern informatikai megoldásokra
  • adózásban való jártasság

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • korrekt munkaidő, korrekt javadalmazás
  • támogató csapat

Amit rólunk érdemes tudni:

Szeretünk nagyot álmodni, és azt meg is valósítjuk, ezért olyan kollégát keresünk, aki szereti a kihívásokat, szakma elhivatott és velünk együtt halad a célirányba.

Munkaidő: munkanapokon 8-16:30h

Munkavégzés helye: Bp. IX, Boráros tér

Bérezés: fix alapbér, negyedéves bónusz, BKK bérlet, cafeteria, céges telefon

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal

Jelentkezés módja: Bérigényt is tartalmazó önéletrajzát e-mailben várjuk info@ecomentor.hu-ra Kérjük, hogy pályázatában írjon egy Önt valamilyen módon jellemző jeligét is

Cégnév: Economic Mentor Kft.
Kapcsolattartó: Economic Mentor Kft