MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Senior HR partner

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Proaktívan támogatja az üzleti területet a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, javaslatot tesz a megfelelő HR rendszer és eszköz alkalmazására
  • Koordinálja a toborzási – kiválasztási folyamatokat, alkalmazza a különböző kiválasztási módszereket
  • Részt vesz a beillesztési program megtervezésében és megvalósulásának nyomonkövetésében
  • Támogatja az éves képzéstervezési folyamatot, valamint részt vesz a képzések megvalósításában és utókövetésében
  • A felelősségi körébe tartozó üzleti területeken működteti a teljesítmény menedzsment rendszert
  • Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában
  • Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak, stb.) működtetésében, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában
  • Hozzájárul a munkaügyi kapcsolatok rendszerének működtetéséhez
  • A HRIS eszközöket aktívan használja, támogatja a kompetencia központot
  • Ellátja a támogatott területek munkajogi tevékenységéhez kapcsolódó HR szakértői feladatokat

Amit kérünk

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat HR partneri munkakörben
  • erős munkajogi ismeretek
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • belső ügyfél orientáció
  • kiváló kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • önszervezés és jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • nagyvállalati tapasztalat
  • SAP HR moduljainak ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • versenyképes bér
  • széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségpénztári juttatás
  • éves egészségbiztosítási csomag
  • évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • kötetlen munkarend
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • gondoskodó és megbecsülést nyújtó munkáltatói attitűd

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: MVM Services Zrt.