Egy vállalat sikerét elsősorban a szenvedélyes kollégák közös munkája és együttműködése hozza meg. Együtt, egymás tehetségén osztozva.

Az állategészségügyben globálisan is meghatározó vállalatként, a Ceva Animal Health-nél úgy véljük, sikerünk abban rejlik, hogy elkötelezett kollégáink innovatív egészségügyi megoldásokat kutatnak, fejlesztenek, gyártanak és szállítanak minden állat számára. Ezzel pedig hozzájárulunk sokszínű bolygónk jövőjéhez.

Elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy a lehető legmagasabb szintű gondoskodást és jólétet biztosítsuk a haszonállatok (baromfi, sertés, kérődző), a vadon élő állatok és a házi kedvencek (kutya, macska) számára egyaránt.

Az „Együtt, az állategészségügyön túl" jövőképünk rámutat arra, hogy az emberek, az állatok, valamint bolygónk egészsége és jóléte teljesen mértékben összefügg egymással. Ez a „One Health" megközelítés,amely mellett a Ceva minden eddiginél jobban elkötelezett.

Senior HR Business Partner

A következő feladatok várnak rád:

  • munkaerő gazdálkodás, utódlástervezés koordinálása
  • toborzás-kiválasztási folyamat stratégiai szintű koordinálása, interjúkon való részvétel
  • teljesítmény-menedzsment, célkitűzés folyamat - és fejlesztések menedzselése
  • vezetők teljes körű szakmai támogatása (munkaügy, kompenzáció, teljesítményértékelés, tréningek, részvétel a támogatott területek megbeszélésein, HR kulcsmutatók prezentálása adott terület vezetőjének)
  • HR stratégia és irányelvek kidolgozásában való részvétel és ezek megvalósítása az adott szervezeti területen
  • munkajogi változások és szabályzatok követése
  • hatékony belső kommunikáció fejlesztése
  • változás-menedzsmentben, szervezet- és vezetőfejlesztésben való aktív részvétel

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • vidám és jókedvű csapat vár téged
  • olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog
  • családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
  • az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást

Téged is várunk, ha:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséged van, HR végzettség előnyt jelent
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalatod van HR Business Partneri és/vagy HR generalista pozícióban, multinacionális gyártó vállalatnál (preferáltan gyógyszeripar, autóipar, energetika, FMCG stb.)
  • angol nyelvtudásod tárgyalóképes szinten, aktívan használod
  • magas fokú precizitás, pontosság, önállóság jellemez
  • magas szintű kommunikációs-, kapcsolatteremtő képességed van

Cégnév: CEVA-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. Ceva Sante Animale