CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Hisszük, hogy nincs elérhetetlen, képesek vagyunk a fejlődésre, és a nehézségek legyőzésével tudjuk igazán megmutatni mi is az a CRITERION.

Senior gépész ajánlatkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Sprinkler rendszerre vonatkozó árajánlatok elkészítése,
  • Folyamatban lévő projektek áttervezése, nyomon követése a vállalat előírásainak megfelelően,
  • Vállalkozási szerződések előkészítésében való részvétel,
  • Együttműködés a vállalat és a cégcsoport többi szervezeti egységével,
  • Nyilvántartások vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Számítógépes ismeretek (kiemelten Word, Excel),
  • Pénzügyi, folyamat- és projektszemlélet,
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvismeret,
  • Megbízhatóság, lojalitás,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb információ:

  • Stabil háttér
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.