APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

Senior beszerző

Senior beszerzőként fontos szerepet tölthetsz be tatabányai gyárunkban, amely az Aptiv Connection Systems üzletágát kéviseli Magyarországon. Procurement csapatunk tagjaként részese lehetsz az intenzív fejlődésnek és az izgalmas változásoknak, amely szervezetünket jellemzi az elmúlt időszakban.
Nincs számunkra lehetetlen feladat, nálunk önálló terepet kap kíváncsiságod, miközben jól érezheted magad és sikereket könyvelhetsz el.

Feladataid lesznek:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, levélben és szükség esetén telefonon, telefon-konferenciákon keresztül
  • Készletszintek optimalizálása, illetve tervezett szinten tartása
  • Extra prémium logisztikai költségek minimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Napi-, heti- és havi jelentések készítése
  • Logisztikai projektekben való részvétel
  • A kritikus alapanyag-ellátási problémák eszkalációjának szakmai támogatása
  • Az eszkaláció ideje alatt folyamatos, a felelősségi körhöz tartozó információk megadása (alapanyag-ellátottság időbelisége, kritikus alapanyagok felkövetése)
  • Procurer csapat tagjainak szakmai támogatása

Téged keresünk!

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év munkatapasztalat gyártó vállalatnál (ideális esetben autóiparban)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel) ismeret
  • SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés, pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Cafeteria juttatások (már a próbaidő alatt is)
  • Törvény által meghatározottat meghaladó bejárás támogatás
  • Remek csapat és innovatív termékek képviseletének lehetősége
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Széleskörű autóipari vevői kör
  • Tiszta, rendezett, klimatizált munkakörnyezet

Előny

Vezetői tapasztalat

Csatlakozz hozzánk!

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzod csatolásával.

Cégnév: APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.