Feladatok

  • A havi pénzügyi zárás és a pénzügyi dokumentumok ütemezett elkészítésének támogatása
  • Főkönyvi és elemző egyeztetések
  • Bejövő és kimenő számlák elszámolása Kulcs-Soft rendszerben a mindenkori adó- és számviteli szabályok szerint
  • Banki és treasury könyvelés, kintlévőség nyilvántartása, egyeztetése
  • Tárgyi eszközök leltározása, kezelése
  • Adóbevallások készítése, adóegyeztetés
  • Éves beszámoló és adóbevallás készítése HU GAAP szerint
  • Az ellenőrzési eljárás támogatása
  • Egyéb számviteli és adózási feladatok
  • A vállalati szabályzatoknak, a vonatkozó számviteli követelményeknek, belső kontrolloknak való megfelelés biztosítása

Elvárások

  • Releváns BA végzettség számvitel vagy kapcsolódó területen
  • Magyar számviteli bizonyítvánnyal rendelkezik
  • 2+ év pénzügyi és számviteli területen szerzett tapasztalat (adózással együtt)
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek (HU GAAP)
  • Jó angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Megfelelő, törvényesen bejelentett fizetés és juttatási csomag
  • Teljesítmény bónusz
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalatánál
  • Budapesti irodai munkakörnyezet remek kollégákkal
  • A próbaidőszak letelte után lehetőség van home office-ra
  • A hibrid munkavégzés megegyezés tárgyát képezheti a későbbiekben

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Happynarae az SK csoport részeként Koreában, Kínában, az USA-ban és Magyarországon működő társadalmi vállalkozás. A Happynarae Hungary Kft. 2021-ben alakult a koreai Happynarae magyarországi leányvállalataként, irodánk Budapesten (XI. kerület) található. Az ellátási lánc menedzsment területén beszerzési szolgáltatást nyújtunk ügyfeleinknek.
Hatékony, de nyugodt munkakörnyezetet építünk kedves és hozzáértő kollégáink segítségével. Fő célunk, hogy ügyfeleinknek kiváló szolgáltatást nyújtsunk, miközben a munkavállalók elégedettségét magas szinten tartjuk.
Budapesten egy startup jellegű friss, gyorsan fejlődő környezetet élvezünk egy hatalmas és stabil multinacionális szervezet (SK Group) minden támogatásával.
Ez a legjobb alkalom, hogy csatlakozzon hozzánk, ha folyamatos tanulásra és karrierépítésre törekszik a beszerzés vagy a pénzügy területén, hiszen minden segítséget megadunk, amire szüksége lehet.

Emeljük együtt Happynarae-t a következő szintre!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, küldje el angol nyelvű önéletrajzát. Hamarosan felvesszük a kapcsolatot a potenciális jelöltekkel.

Cégnév: Happynarae Hungary Kft.