Mezőgazdasággal foglalkozó partnerünkhöz keresünk segédmunkásokat pálhalmai munkavégzésre, 1 műszakba.

Feladatok:

- Söprés

- Lapátolás

- Csomagolás

- Udvaros munkák


Munkarend:

- 1 műszak

- 06:45-15:05


Munkavégzés helye: Pálhalma

A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás (EFO) keretein belül történik.

Elvárások:

- Megbízhatóság

Előnyt jelent:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Korrekt bérezés

- Munkaruha

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Ács segédmunkás Pest megye

ÁCS SEGÉDMUNKÁSOKAT KERESÜNK! Csatlakozz dinamikus ács csapatunkhoz és építsük együtt a jövőt! Miért éppen mi? Fiatalos, energikus csapat ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Villanyszerelő Baranya megye

A Grim és Társa Bt. elsősorban ipari villanyszerelésben jártas villanyszerelőt keres. Helyi és/vagy vidéki munka végzésére. Akár azonnali ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE