Work Force Kft.

Partnerünk a csomagolási és italipar számára tervez és gyárt gépeket és felszereléseket.

Tevékenységük közé tartozik az italosüvegek gépi gyártása, a címkézés és csomagolás automatizálása, valamint más gépek fejlesztése és gyártása a csomagolási ipar számára.

SAP Specialista

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Az S/4 HANA ERP bevezetésének és optimalizálásának támogatása
  • Az SAP kulcsfelhasználói csapat irányítása annak biztosítása érdekében, hogy az SAP rendszerfolyamatok összhangban legyenek az üzleti folyamatok követelményeivel
  • Az üzleti folyamatok követelményeinek elemzése, meghatározása és dokumentálása, beleértve az interfészeket is
  • Irányítás és útmutatás nyújtása az integrációs pontokkal kapcsolatban
  • Az üzleti folyamatok racionalizálásának, valamint a felesleges vagy elavult eljárások és folyamatok megszüntetésének költséghatékony módjainak azonosítása és ajánlása a globális IT fejlesztőkel összhangban
  • Hibaelemzés, hibaelhárítás és adminisztráció
  • Rendszerdokumentáció létrehozása és frissítése
  • Specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentáció, képzési anyagok és felhasználói kézikönyvek elkészítése
  • Az üzletág támogatása az SAP-folyamatok és -ismeretek hatékony átadásával a végfelhasználók részére

Amit kínálunk

  • Vonzó kompenzációs és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások

  • SAP EWM & SAP MM és opcionális SAP PP modulokkal kapcsolatos tapasztalat (testreszabási tapasztalat szükséges)
  • Nemzetközi és globális csapatokban való munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú, analitikus gondolkodásmód, felelősségvállalás a magas színvonalú szolgáltatásokért

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyártóiparban szerzett tapasztalat
  • S4/HANA területén szerzett ismeretek
  • Német nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Angol nyelvű önéletrajzzal.

Cégnév: Work Force Kft.